TARGI "BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY" I SPOTKANIA Z MEDYCYNĄ NATURALNĄ


Data

2017-03-31 - 2017-04-02

Godziny

W godzinach od 10:00 do 19:00


Lokalizacja

plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice
Śląskie

Współrzędne GPS

N 50º 15' 10.631"
E 19º 1' 24.369"
Masz kłopoty ze zdrowiem, interesujesz się medycyną naturalną, psychoterapią, astrologią, chcesz zdrowo się odżywiać?

Zarezerwuj sobie weekend 31 marca - 2 kwietnia (od 10.00 do 19.00) na wizytę w Katowicach. W Katowice Miasto Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek już po raz 45. odbędą się Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, Spotkania z Medycyną Naturalną.

To fantastyczna impreza goszcząca naukowców, specjalistów, producentów i sprzedawców z całego świata. Za każdym razem odwiedza ją około 10 tysięcy osób! Nie może wśród nich zabraknąć Ciebie.

Każdorazowo na katowickich targach swoją ofertę związaną z medycyną naturalną prezentuje około 200 wystawców. Asortyment jest bardzo bogaty: zdrowa żywność, naturalne produkty takie jak miód z czystych ekologicznie terenów, ziołowe herbaty, suplementy odżywcze, środki wspomagające witalność i odporność, przyprawy. Nie brakuje też doskonałych kosmetyków wyprodukowanych w sposób ekologiczny, na bazie naturalnych składników. Na targach znajdziemy też urządzenia do regeneracji kręgosłupa, sprzęt radiestezyjny, a także książki, w tym hity i nowości wydawnicze. Oprócz tego atrakcyjną biżuterię i talizmany. Będzie można zasięgnąć rady najlepszych specjalistów: irydologów, psychoterapeutów, kręgarzy, astrologów i wróżek.

Jak zawsze hitem targów będą wykłady i warsztaty na tematy zdrowotne. Wśród wykładowców tradycyjnie znajdą się sławy w swoich dziedzinach. Jeszcze jednak nie zdradzimy szczegółów: ani nazwisk, ani tematów. Nie będzie jednak dla nikogo zaskoczeniem, że na zakończenie wykładów i warsztatów Paweł Trembaczowski, znany bioenergoterapeuta, radiesteta i uzdrowiciel podczas publicznego seansu przekaże zebranym w auli swoją energię.

Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” są największą i najbardziej interesującą imprezą w kraju i na świecie popularyzującą medycynę naturalną.