SMAKI REGIONÓW POZNAŃ


Data

2017-09-23 - 2017-09-25

Godziny

Godziny otwarcia: 9.00 - 17.00.

 


Lokalizacja

Głogowska 14, Poznań
Kujawsko-Pomorskie

Współrzędne GPS

N 52º 24' 4.513"
E 16º 54' 27.174"

WWW

Link


Jeśli szukasz oryginalnego jedzenia, przygotowanego przez lokalnych dostawców, na dodatek sporządzonego ze starych, dawnych przepisów musisz odwiedzić Targi SMAKI REGIONÓW.

Nasze wydarzenie jest świętem polskiej, regionalnej, tradycyjnej i certyfikowanej żywności. W ubiegłorocznej edycji wydarzenia udział wzięło ponad 200 wystawców z 16 województw, a same targi odwiedziło 35 tys. zwiedzających.

Organizatorzy tego wydarzenia – Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Związek Województw RP – zaprosili do współpracy wszystkie regiony z Polski. Wystawcami  są tutaj poszczególne województwa naszego kraju, które na swoich stoiskach zaprezentują ofertę producentów win, chlebów, ciasta, serów, wędlin i innych przetworów regionalnych.

Wydarzenie odbywa się w połączeniu z Targami POLAGRA FOOD oraz POLAGRA GASTRO w Poznaniu z sukcesem realizuje założenie promowania naturalnej, certyfikowanej żywności tradycyjnej.

Dla szefów kuchni, sklepów ze zdrową żywnością

A może jesteś szefem kuchni i masz w planach serowanie regionalnych dań? Jeśli prowadzisz sklep ze zdrową żywnością to wydarzenie jest obowiązkowym miejscem, które musisz odwiedzić!

Przyjdź na targi, nawiąż współpracę z obecnymi na targach wystawcami!

 

TARGI SMAKI REGIONÓW odbędą się w dniach 23-26 września 2017

Lokalizacja: pawilon 3A

Czynne wejścia: od ul. Bukowskiej