EKOCUDA - 3 Targi Kosmetyków Naturalnych


Data

2017-10-25 - 2017-10-26

Godziny

11:00 - 19:00


Lokalizacja

Bracka 25, Warszawa, Warszawa
Mazowieckie

Współrzędne GPS

N 52º 13' 55.66"
E 21º 0' 54.958"

WWW

Link


Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to cykliczne targi, które odbywają się dwa razy w roku w Warszawie. Pierwszą i drugą edycję targów odwiedziło łącznie ponad 18 tysięcy osób!. To największe targi kosmetyków naturalnych w Warszawie i w Polsce.

WEJŚCIE NA TARGI JEST BEZPŁATNE! :)

godz. 11.00-19.00 (sobota i niedziela)

Wystawcy z całego kraju, setki produktów, warsztaty i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone w zgodzie z przyrodą. 
„Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych” to już 3 edycja Targów. Drugą edycję odwiedziło ponad 10 tysięcy osób! :)

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych i organicznych. Odwiedzający będą mieli również okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku. To niepowtarzalna okazja do poznania nowych i wyjątkowych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić. 

Oprócz tego odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i ciekawe wykłady poświęcone tematyce zdrowia.
To wydarzenie organizowane z zamiłowania do zdrowego i naturalnego stylu życia, niecodzienny event tworzony przez ludzi i dla ludzi z pasją.
To także świetny czas na przygotowanie prezentów dla Waszych najbliższych z okazji Świąt :).