Jesienne naturalne SPA


Data

2017-10-15

Godziny

14.00 - 16.30


Lokalizacja

Bocheńska 26, Niepołomice
Małopolskie

Współrzędne GPS

N 50º 1' 47.651"
E 20º 13' 18.976"

WWW

Link


Wykład i warsztaty kosmetyczne.

Lato oddala się na kilka miesięcy, a jego miejsce zajmuje złota polska jesień.Zmiany tej doświadcza też nasza skóra i ciało, poszukujące ciepła i relaksu. Pozwólmy sobie na tę jesienną przyjemność i wzmocnijmy nasze siły witalne przed zimą, również od zewnątrz. Zapraszamy na jesienne naturalne spa, czyli spotkanie z naturalnymi domowymi kosmetykami do pielęgnacji ciała i ducha. Kosmetykami naturalnymi, które możemy wykonać samodzielnie we własnym domu. 15 października o godzinie 14:00 rozpoczniemy wykładem.
Zwieńczeniem naszej dyskusji będzie warsztat rozpoczynający się o godzinie 15:00, podczas którego wykonamy samodzielnie jesienny pakiet do domowego spa:
-musujące kule kąpielowe - pełne doskonałych, odżywczych maseł, rozgrzewających olejków eterycznych i jesiennych barw natury,
-peeling do ciała - wykonany indywidualnie wg potrzeb naszej skóry i ulubionych kompozycji zapachowych z wykorzystaniem maseł roślinnych, ziół, owoców i ekstraktów roślinnych,
-sól do kąpieli ciała lub stóp - skomponowana z czterech rodzajów soli, z omówieniem kąpielowych właściwości leczniczych i terapeutycznych soli, ziół i olejków eterycznych.
Wszystkie wykonane produkty zabierzemy ze sobą do domu.
Spotkanie poprowadzi Anna Pietrusza z Pracowni Dzikich Kosmetyków - pasjonatka i promotorka naturalnej kosmetyki, która swoją osobistą pasję i wiedzę zamienia w misję pokazywania innym jak wiele przyjemności i zadowolenia kryje się w tworzeniu własnych produktów kosmetycznych, naturalnej pielęgnacji i mądrym czerpaniu z otaczającej nas przyrody. 
Wykład 14:00-15:00 Wstęp wolny (bez zapisów)
Warsztaty 15:00-16:30 Koszt 60 zł /osobę (obowiązują wcześniejsze zapisy)
Informacje i zapisy: Ziołowo, telefon 537 81 01 18, 
Miejsce: Laboratorium Aktywności Społecznej, ulica Bocheńska 26, 32-005 Niepołomice