REGIONALIA - Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych


Data

2018-04-13 - 2018-04-15

Godziny

10:00-17:00


Lokalizacja

ul. Marsa 56c, Warszawa
Mazowieckie

Współrzędne GPS

N 52º 14' 26.52"
E 21º 8' 19.831"

WWW

Link


Targi Regionalia to zdecydowanie najlepsze miejsce do spotkania wyśmienitych polskich i zagranicznych produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych, gdzie zarówno amator dobrego smaku jak i specjalista znajdzie coś dla siebie.

Ekologia, tradycja, natura, smak i zdrowie – to hasła, wokół których skupiać się będzie 6. edycja Targów Regionalia organizowanych w Centrum MT Polska. Podczas imprezy lokalni producenci zaprezentują szeroki wybór organicznej żywności i produktów wytwarzanych na bazie receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Wydarzenie bardzo dobrze wpisuje się w popularny trend slow food promujący dbałość o zdrowie i środowisko.  Na stoiskach nie zabraknie też wyrobów rzemieślniczych, rękodzieła czy mody inspirowanej folklorem.

Dzięki rozszerzonej formule i połączeniu z jedną z większych tego typu imprezą konsumencką w Polsce, Targami Turystyki i Wypoczynku Lato wystawcy będą mogli dotrzeć nie tylko do szerokiej rzeszy klientów indywidualnych, ale również do przedstawicieli wielu sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, szkół, mediów oraz wszystkich zainteresowanych eko-stylem życia.

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe ul. Marsa 56c
Kiedy: 13-15 kwietnia 2018