EkoKociewianka


Data

2019-10-24

Godziny

17:00-20:00


Lokalizacja

Rycerska 1, Owidz
Pomorskie

Współrzędne GPS

N 53º 57' 18.171"
E 18º 34' 17.887"

WWW

Link


Chcesz pozbyć się sztucznych, szkodliwych substancji, których używasz na co dzień? Porzuć chemię na rzecz lokalnej kociewskiej natury i naucz się, jak stworzyć własne, ekologiczne produkty.

Biorąc udział w projekcie, otrzymasz sprawdzone receptury na środki czystości i kosmetyki służące Twojej urodzie, a wszystkie naturalne mazidła ukręcisz pod okiem specjalistki.

Zajęcia poprowadzi dla Was Mila Wawrzeńczyk, która od lat tworzy kosmetyki w oparciu o własne, sprawdzone receptury; prowadzi liczne warsztaty i szkolenia kosmetyczne. Z wykształcenia jest biologiem. Jakie ekocuda tworzy, możecie sprawdzić na Ukręcone.

Warsztaty są nieodpłatne. Zapewniamy niezbędne materiały potrzebne do stworzenia własnych ekoproduktów. Liczba miejsc ograniczona. Informacje o przyjmowaniu zapisów w poniższym regulaminie. Prosimy, przed wysłaniem zgłoszenia zapoznaj się z wszystkimi zasadami udziału w warsztatach.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Lokalna Grupa Działania "Chata Kociewia".